Treningi kajakowe

Treningi kajakowe

Nowy postprzez Agnieszka wtorek, 12 lutego 2008, 20:53

no no!
czyli faktycznie - nic tylko się za rolki zabrać!

kajaki - na razie mogę zaoferować treningi w jerzykowie, nie jest to rzeka co prawda.. ale można poćwiczyć trochę.
tylko woda zimna, że hej! ;) chociaż od tygodnia kry już nie ma ale może lepiej poczekać na trochę słońca.. :)

swoją drogą - gdzie w okolicach puszczy zielonki jest spławna rzeka? poza Wartą?
Agnieszka

Re: Treningi kajakowe

Nowy postprzez piotrk wtorek, 12 lutego 2008, 21:06

Agnieszka, a kiedy konkretnie proponujesz trening? Chodzi mi o propozycję konkretnej daty.
Dla mnie jest na tyle ciepło, że mogę zacząć trening kajakowy już teraz
Obrazek
piotrk

Nowy postprzez Agnieszka środa, 13 lutego 2008, 01:10

hej!

no jesli jest wystarczajaco cieplo na kajaki - to nawet najblizsza sobota moze byc.

ja kajak mam pod oknem aktualnie, drugi pozycze od znajomych. musze tylo wiedziec kiedy i kto moze przyjechac - mysle, ze nie powinno byc problemu z pozyczeniem od nich juz teraz skoro kry nie ma, fale spokojne i kajak sie nie zniszczy.
Agnieszka

Nowy postprzez Agnieszka środa, 13 lutego 2008, 01:13

czyli konkretnie: proponuje date 16.02.2008, sobota najblizsza - jesli tylko deszczu/sniegu nie bedzie ani wichury bo wtedy fala olbrzymia na zalewie.
mysle, ze kajak wszystkim dobrze zrobi zeby nieco rece rozruszac, ramiona.
jako, ze kajaki sa dwa - czyli na cztery osoby - to jesli wiecej osob bedzie chectnych proponuje podzial np. ktos biega i jest wymiana, to wszystko da sie zrobic,las pod reka, woda tez :-)
Agnieszka

Nowy postprzez Agnieszka środa, 13 lutego 2008, 01:20

a propos kajaków - myślę, że w razie konieczności gdybyśmy potrzebowali treningu na Warcie to może udałoby mi się zagadać z 'pantaReiem' to klub kajakarski na polibudzie. oni mają swój sprzęt - więc może wiosną udałoby sie coś takiego wykombinowac, pewnie za opłatą jakąś no bo dowieźć sprzęt trzeba - ale może wypaliłoby, tylko tam trzeba poczekać na faktyczne słonko bo niefajnie by się do warty przy takiej temperaturze wpadało ;)
Agnieszka

Nowy postprzez Zawor środa, 13 lutego 2008, 01:39

Kurcze, ja bym chętnie przyjechał, tylko...... będzie Twój tata? :D
Jeszcze gdzieś 1 tydzień i będę mógł się mu "ujawnić", póki co- cicho sza ;)

Przypominam też o możliwości zorganizowania szkolenia z byłym kadrowiczem Polski w kajakarstwie.
Widzę to tak- Agnieszka rzuciłaby 2 terminy w marcu, kiedy możemy zrobić jej nalot na posiadłość, ja wtedy dzwonię do kolesia, zapraszam go do Jerzykowa i oferuje 2 terminy do wyboru, on się zgadza, bo mój brat jest jego szefem :twisted: przyjeżdża i pokazuje nam prawidłową technikę, łącznie ze szkoleniem na wodzie, a wszystko okraszone jakimś mini-ogniskiem, Piotr załatwi kiełbaski.
Obecność obowiązkowa dla wybierających się na Wertepy lub AT, dla pozostałych (ktoś został :?: )- wysoce wskazana.
Ostatnio edytowano środa, 13 lutego 2008, 02:26 przez Zawor, łącznie edytowano 1 raz
Zawor

Nowy postprzez Mirek środa, 13 lutego 2008, 01:41

Ja wstępnie byłbym zainteresowany tym sobotnim treningiem kajakowym.
Widzę Agnieszko, że nareszcie się rozpisałaś :-)
Mirek

Nowy postprzez GabiB środa, 13 lutego 2008, 09:23

To o której się spotykamy w Jerzykowie 16.02.2008 ??
Ja piszę się oboma ręcami. Nie ma mtylko wiosła. To też mógłby być sprzęt zafundowany przez sponsora z ładnym logo na każdym płacie z dwóch stron.
GabiB

Nowy postprzez piotrk środa, 13 lutego 2008, 10:02

Nie ma mnie w ten weekend w Poznaniu.
Później (poza 16 marca - bno w Żabnie) weekendy mam wolne. Więc piszę się na kolejny trening.
Obrazek
piotrk

Nowy postprzez Gauss środa, 13 lutego 2008, 11:20

Jeśli będzie to w jakichś godzinach rannych to możliwe, że też się pojawię. Zależy o której wrócę z Wrocławia w piątek.
Obrazek
Gauss

Następna strona

Powrót do Treningi