On-Sight Adventure Race

Re: On-Sight Adventure Race

Nowy postprzez Zawor wtorek, 10 marca 2009, 01:41

Tak tylko 3 grosze dorzucę:
widzieliście, że to jest 2h na zawodnika? czyli za odpuszczenie zadania jesteście 8h w plecy. (//edit: to już nieakturalne, wlaśnie zmienili regulamin ;) ).
Poza tym- przemyślcie wyjście kątowe Adventura Style. W zasadzie z tamtej ekipy tylko Agnieszka będzie w tej, ale mimo wszystko- możemy Wam z Yoyo pokazać ten patent w piątek. Sposób Gabiego też bym proponował wypróbować. Wygląda naprawdę sensownie ;)

Służę skrzynią jakby co, mam 57l. Jeśli potrzebujecie innego sprzętu (hole, wspomniany plecak, apteczka, itp) to walcie śmiało.
Zawor

Nowy postprzez yoyo wtorek, 10 marca 2009, 10:05

w srode bede na bunkrze i zobacze czy dam rade przygotowac oba zadania

czolowke i plecak moge Piotrke pozyczyc Tobie
skrzynie powiedzcie tyko ile
technika Gabiego tez jest dobra, to kwestia indywidualna ja wole sposob ktory opisalem wyzej ale to kazdy jak sprawdzi tak i tak sam zobaczy ;)
tylko na 100% nie zrobie 50 metrowego podejscia na 45^ bo nie mam takiego przewyzszenia (60 metrowy wyciag ale o mniejszym kacie jest na naramowicach ale to wymaga wiecej czasu, bo tam jest slaby dojazd), mam drabinke linowa ale z 5 metrow
Obrazek
yoyo

Nowy postprzez Gauss wtorek, 10 marca 2009, 19:04

jeśli chodzi o piątek to ja mogę ale maksymalnie do 15.
Obrazek
Gauss

Nowy postprzez piotrk wtorek, 10 marca 2009, 22:56

ja w piątek mogę od 16.00
Obrazek
piotrk

Nowy postprzez Gauss wtorek, 10 marca 2009, 23:26

No to widzę, że już się nam terminy nie dopasowały. Ostatnio jestem dość mocno zabiegany. Mam nadzieję, że Wam się uda chociaż to przetrenować i jakoś ostatecznie sobie poradzimy.
Obrazek
Gauss

Nowy postprzez Zawor wtorek, 10 marca 2009, 23:33

A gadaliście ze Zbyszkiem jak on stoi z linami? Może by go też powiadomić o treningu. Z tego, co wiem, nie zagląda na to forum....
Zawor

Nowy postprzez piotrk środa, 11 marca 2009, 07:51

ja jestem w kontakcie mailowym ze Zbyszkiem. Zbyszek w temacie podejścia kątowego - podobnie jak Gabi: kwestia techniki i poćwiczenia i da się zrobić w 15 minut. O treningu wie.
Obrazek
piotrk

Nowy postprzez yoyo środa, 11 marca 2009, 14:03

zeby nie bylo za wielu wadkow z treningiem przejde do watku trening
Obrazek
yoyo

Nowy postprzez piotrk środa, 11 marca 2009, 21:37

Wpłaciłem dzisiaj wpisowe za nasz zespół. Michał, myślę że Ty nie będziesz miał problemów z tymi ZSami, Aga, Zbyszek i ja poćwiczymy w piątek i będzie ok.
Obrazek
piotrk

Nowy postprzez Agnieszka sobota, 14 marca 2009, 13:22

Hej :)
mam prośbę od kolegów z Halnego. Ekipa, która miała startować na trasie krotkiej właśnie im się wczoraj rozpadła i teraz dwóch chłopaków szuka ludzi chętnych do drużyny. Chcą wystartowac na trasie krótkiej, w AR będą startować pierwszy raz ale biegali już w harpaganach itp. Mają cały niezbędny sprzęt, z nawigacją też ok - no tylko ludzi im brak a u nas w klubie jest problem ze zorganizowaniem ekipy. Mam więc prośbę - jeśli wiecie, że ktoś szuka ludzi lub chciałby wystartować, sprobować sił w rajdzie, lub jeśli w jakiejś ekipie brakuje ludzi - to chłopacy też chętnie się dołączą. Myślę, że pewnie nawet mogliby się na długą skusić.
Gdybyście znali kogoś chętnego na rajd to bardzo proszę o skontaktowanie się z Filipem - filip.kierzek@gmail.com, lub telefonicznie: 502 304 434, lub ze mną :)
I mam też prośbe o przekazania info na forum Hadesu - ja tam nie jestem zalogowana a może ktoś chętny by się znalazł :)
Bardzo dziękuję!
Agnieszka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rajdy przygodowe i ekstremalne